Stebby kontod

Stebby keskkonda saab sisse logida SIIT.

Stebby keskkonda on võimalik kasutada eraisikuna. Kui isiklik konto on olemas, saad olla seotud ka Ettevõtte kontoga, Teenusepakkuja kontoga ja Ürituse korraldaja kontoga. 

Kui oled juba mõne grupiga seotud ning  soovid muuta rolli, vajuta oma Stebby kontol olles ülevalt paremalt oma nimele ning kliki kontole, millele soovid ligi pääseda. 

Tavakasutaja konto

Oma Stebby kontole on võimalik raha peale laadida ning kasutada Stebby keskkonda, et leida omale sobivaid heaoluteenuseid. Kui sinu tööandja on liitunud Stebby keskkonnaga, siis saad Teenuste ostmisel kasutada ka Ettevõtte poolt peale laetud kompensatsiooni. Tavakasutaja kontol saad täita treeningpäevikut, näha oma tehtud tehinguid, muuta maksete seadeid, parooli, üldkontakte ning valida, mis teateid soovid oma kontole/e-mailile saada. 

Kui soovid luua Teenusepakkuja, Ürituse korraldaja või Ettevõtte kontot, vajuta oma isiklikul kontol olles ülevalt paremalt oma nimele ning seejärel  "loo uus grupp". Sealt vaatest saad tulevikus alati rolli muuta, sest sisselogides oled kõigepealt oma isiklikul kontol. 

Ettevõtte konto

Ettevõtte kontot luues oled antud Ettevõtte konto administraator ehk grupi haldur. Ettevõtte kontol on administraatoril võimalik lisada gruppi töötajaid, määrata neile sobiv kompensatsiooniplaan, hallata arveid, näha erisoodustusaruannet ning töötajate poolt kompensatsiooniga tehtud tehinguid. Ettevõtte kontole on võimalik raha peale laadida ning seadistada ettemaksuarvet

Ettevõtte konto on vajalik loomiseks siis, kui soovid oma töötajatele pakkuda läbi Stebby keskkonna kompensatsiooni. 

Teenusepakkuja konto

Teenusepakkuja kontot luues oled antud Teenusepakkuja konto administraator. Teenusepakkuja kontol saad lisada Müügikohti, Teenuste gruppe ja Teenuseid ning pangakontoandmeid väljamaksete tegemiseks. Teenusepakkuja konto loomine on tasuta, aga võimalik on valida ka kõrgem pakett, millega kaasneb rohkem võimalusi meie keskkonnas. Teenuste müümiseks saad kasutada meie kassavaadetning müügitehingutevaates näed kõiki tehinguid. 

Teenusepakkuja konto on vajalik loomiseks siis, kui soovid oma teenuseid pakkuda läbi Stebby keskkonna. 

Ürituse korraldaja konto

Ürituse korraldaja kontot luues oled antud Ürituse korraldaja konto administraator. Ürituse korraldaja kontol saad lisada Üritusi ning hiljem on võimalik Exceli tabelina eksportida Üritusel osalejate andmed. Saad reguleerida kuupäevi, millal piletid müügis on ja piletite arvu, kui palju neid müügis on. 

Ürituse korraldaja konto on vajalik loomiseks siis, kui soovid oma Üritustele osalejaid leida läbi Stebby keskkonna. 

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.