Kuidas näen registreerujaid?

Üritustele registreerujaid näed Ürituse korraldaja kontol olles "Üritused" - "Registreeringud" vaates. 

Antud vaates näete kõiki registreerujaid ning nendega seotud infot, mida oled registreerimisvormis palunud täita. 

Tavaolekus kuvab vaade kõikide ürituste registreerujaid, kuid  "Hetkel kuvatav" filtrit kasutades on võimalik vaadata ka ainult kindla üritusega seotud registreerujaid. Samuti on võimalik kasutada "Näita lahtreid" valikut, mille abil saad valida, milliseid lahtreid Sulle kuvatakse. Otsinguriba abil saab otsida registreerujaid nime, sildi, piletihinna ja muude filtrite järgi.

Lisaks on võimalik registreerujaid sorteerida vajutades lahtrite päisetele või kirjutades märksõnu otsingukastidesse.

Kui Sa ei näe antud vaates osalejate nimesid, kontrolli palun oma ürituse seaded uuesti üle ning jälgi, et registreerimisvorm oleks sisse lülitatud! Kui Sa ei ole registreerimisvormi sisse lülitanud, kuvatakse registreerujate nimed alles pärast registreerimisandmete eksportimist.

Registreerimisandmeid on võimalik eksportida Exceli failina vajutades  "Eksport" nupule. Kui Sinu Ürituse korraldaja kontol on mitu üritust, vali üritus "Hetkel kuvatav" filtri abil ja vajuta seejärel "Eksport" nupule.

PS! Kui sa oled üritust luues sisse lülitanud registreerimisvormi ja ka nupu "Saada registreerimise lõppedes andmed korraldaja e-posti aadressile", saadetakse piletimüügi lõppedes registreerimisandmed Exceli failina Sinu e-posti aadressile.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.