Kuidas lisada uut üritust?

Üritust on võimalik lisada Ürituse korraldaja kontol olles "Üritused" vaates, vajutades "Loo uus üritus" nupule.

1. Sisesta ürituse andmed k.a ürituse nimi, kategooria, üldinformatsioon ning lühikirjeldus. Vali ka müügikoht ja lisa üritusega seotud veebiaadress. Lisada võib ka ürituse spetsiifilise e-posti aadressi ja telefoninumbri. Vali, kas tegemist on üksiküritusega või kas üritusel leiavad aset erinevad spordialad, distantsid ja kategooriad, ehk kui tegu on kompleksüritusega. Kui Sinu loodud üritus on kompleksüritus, on mõningad järgnevad sammud vaja läbi viia pärast alamürituste loomist.

2. Märgi võimalikult täpselt ära ürituse asukoht. Võimalusel täpsusta ürituse asukoht kaardil. Virtuaalürituse puhul tee linnuke "Üritus toimub virtuaalselt" kasti.

3. Määra ürituse toimumisaeg (kuupäev, ürituse algusaeg ja ürituse lõpuaeg). Kui Sinu ürituse puhul on tegemist kompleksüritusega, on Sul võimalik alamüritustele lisada kellaajad pärast alamürituste lisamist.

4. Seadista registreerimisvorm ja märgi linnukestega need väljad, mida Sa soovid, et osalejad täidaksid. 

NB! Kui registreerimisvorm pole sisse lülitatud, kuvatakse Sulle vaid registreerujate nimed. 

5. Tee valik ürituse maksuvabastuse osas. Lähtuvalt tulumaksuseadusest ei maksustata erisoodustusega avalike rahvaspordiürituste osavõtutasusid. Kui Sinu üritus läheb selle kirjelduse alla, märgi oma üritus maksuvabaks ehk lülita sisse "Eestis maksuvabad teenused" nupp. 

NB! Antud linnukest saad märkida vaid siis, kui oled Tingimustega nõustunud! Saad seda teha "Seaded" - "Tingimused" vaates.

6. Kui Sinu üritus kuulub Ürituste sarja, vali ka Ürituste sari rippmenüüst. Üritusi on võimalik Ürituste sarjadega siduda ka pärast ürituse loomist. 

7. Lisa üritusele piletid. Pileteid võib lisada ka hiljem.

NB! Kasutajatel ei ole võimalik ilma piletita üritusele registreerida!

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.