Kuidas kasutada Ürituse registreerimisvormi?

Üritust luues võimaldab Stebby keskkond seadistada Ürituse registreerimisvormi, andmaks Sulle võimaluse koguda Kasutajatelt täpsemat teavet.

Vaikimisi on registreerimisvorm sisse lülitatud ning väljad Eesnimi, Perekonnanimi ja E-posti aadress on nõutud väljadena põhjusel, et Ürituse korraldaja saaks igal juhul teavet registreerunud Kasutajate osas.

Ülejäänud välju saab märkida kui "Kasutusel", "Kohustuslik" ja mõningaid kui ka "Avalik". "Kasutusel" tähistab, et Kasutaja saab antud välja täita, kuid täitmine ei ole kohustuslik; "Kohustuslik" tähistab, et väli on Kasutajale kohustuslik; "Avalik" tähistab, et Kasutaja poolt välja lisatud teavet kuvatakse avalikus registreeringute nimekirjas.

Avalikke registreeringuid saab käesoleval hetkel kuvada kahel viisil - kas näidates registreeringute arvu või näidates välju, mis on märgitud "Avalik" linnukesega, seeläbi kuvades avalikult osaleja nime, võistlusklassi, meeskonda, ettevõtet jne. Kui Sa ei soovi eeltoodud teavet avalikkusele kuvada, jäta mõlemad nupud registreerimisvormi allosas aktiveerimata.

NB! Kasutajate privaatsuse kaitsmiseks ei saa registreerimisnimekirja pärast esimese registreeringu sooritamist enam avalikuks muuta.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.