Mis on avalik registreerujate nimekiri?

Luues üritust ja selle registreerimisvormi on Sul võimalik valida, et kas teavet registreerunute osas kuvatakse avalikult või mitte. Selle määramiseks on registreerimisvormi lõpus kaks nuppu ja registreerimisvormis veerg "Avalik" koos valikuliste kastikestega.

Kui Sa valid registreeringuid avalikult kuvada, kuvatakse neid kõikidele Kasutajatele ürituse menüünupu "Osalejad" all.

Hetkel on kaks viisi, kuidas registreeringuid avalikult kuvada - kas näidates registreeringute arvu või näidates registreerimisvormis veerus "Avalik" märgitud välju - nt. osaleja nimi, võistlusklass, meeskond, ettevõte jne. kõikidele Stebby Kasutajatele, olenemata sellest, kas Kasutaja on sisse loginud või mitte.

  • Selleks, et näidata ainult registreerujate arvu, lülita registreerimisvormi allosas sisse esimene nupp ehk "Näita registreerunute arvu avalikult" nupp.
  • Kui Sa soovid kuvada registreerujate arvu ja andmeid (nimi, võistlusklass, meeskond jne.) avalikult, lülita sisse ka "Näita valitud registreerimisväljade infot avalikult" ja vali registreerimisvormi veerus "Avalik" soovitud väljad. Pane tähele, et osalejate privaatsuse säilitamiseks saab vaid kindlaid andmeid avalikuks määrata.

Enne üritusele registreerimist näidatakse Kasutajale nimekirja andmetest, mida teistele avalikult kuvatakse.

NB! Kasutajate privaatsuse kaitsmiseks ei saa registreerimisvormi pärast esimesi registreeringuid avalikuks muuta.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.