Kuidas muuta müügikoha informatsiooni?

Müügikoha informatsiooni on võimalik muuta Teenusepakkuja kontol olles "Müük ja teenused" - "Müügikohad" vaates.

Antud vaates vajuta muutmist vajava müügikoha juures "Muuda müügikohta". 

1. Jälgi, et Müügikohal oleks  nimie-posti aadress ning telefoninumber

 • Müügikoha all olevad kontaktid on nähtavad Kasutajatele ning nende kaudu saab ta Sinuga ühendust võtta, kui tekib Teenusega seotud küsimusi. 

2.  “Broneerimissüsteemi link”

 • Lisa info lahtrisse, kui soovid, et Kasutaja teeks Teenusele broneeringu Sinu valitud keskkonnas. Link koos broneeringu olemasolu vajadusega on Kasutajale nähtav pärast Pileti ostmist, e-posti aadressile saadud teavituses ning müügikoha profiilil.

3.  “Müügikoha märksõnad” 

 • Sisesta lahtrisse üksikud märksõnad, mis iseloomustavad Sinu müügikohta. Näiteks: Füsioteraapia, ujula, jõusaal jne

4.  “Üldine informatsioon”

 • Sisesta lahtrisse pikem tutvustav informatsioon, mida kuvatakse müügikoha avalehel (oluline info Kasutajale enne Teenuse kasutamist). Näiteks: Eelbroneerimise informatsioon, kuidas toimida pärast Pileti ostu ehk “Pärast pileti ostu edasta piletikood Teenusepakkujale”, asukoha täpsustus, parkimine jne.

5.  Müügikoha asukoht 

 • Sisesta võimalikult täpselt, kus müügikoha Teenuseid pakutakse.
 • Paremal asuval interaktiivsel kaardil saad määrata müügikoha täpse asukoha, klõpsates õigele kohale kaardil. Seejärel täidab süsteem asukohaga seotud lahtrid automaatselt.
 • Kui Teenust ei osutata kindlas asukohas, tee linnuke “Teenust pakutakse müügikohast sõltumata” kastis. Näiteks: e-pood, virtuaalne Teenus või nõustamine, massaaž toimub Kasutaja asukohas jms.

6.  Lahtiolekuajad

 • Märgi nädalapäevad ning kellaajad, millal Teenuseid pakkuv müügikoht avatud on. Kellaajad ning päevad on Kasutajale nähtavad müügikoha profiilil ning ka otsingumootoris, mis näitab, kas müügikoht on avatud või suletud.
 • Kui Teenust osutatakse vaid eelneval kokkuleppel, siis tee linnuke “Teenuste osutamise aeg kokkuleppel” kasti. See tähendab, et oled avatud vaid vastavalt broneeringutele ning Kasutaja peab Sinuga enne kohapeale tulekut Teenuse saamiseks ühendust võtma või broneerimislingi abil aja kirja panema.

7.  Lisainformatsioon

 • “Peida otsingust” nupu aktiveerimisel ei kuvata müügikohta otsingutulemustes, kuid otselingi kaudu on müügikoht endiselt nähtav.
 • “Kasutajat teavitatakse Pileti pikendamise võimalusest” nupu aktiveerimisel teavitatakse Kasutajat pärast Pileti ostu automaatselt, kas oled võimaldanud Pileti pikendamist. Antud funktsioon on võimalik Standard ja Gold paketi omanikele. Loe rohkem Piletite pikendamisest SIIT.
 • “API võti pole aktiveeritud” nupp võimaldab API võtme abil ühildada Stebby kassa kolmanda osapoole kassasüsteemidega. Näiteks: Mobi, Noom, CompuCash. API võtit on võimalik aktiveerida Standard ja Gold pakettides. Starter pakett paraku API võimalust ei toeta. Loe rohkem Pakettidest SIIT. API seadistamisega saate lähemalt tutvuda SIIN

8.  Müügikoha kustutamine

 • Kui soovid müügikohta kustutada, siis vajuta “Kustuta müügikoht” nuppu. Müügikoha kustutamisel eemaldatakse samuti müügikohaga seotud Teenuste grupid ning Teenused.

9.  Profiilipildi ja kaanefoto lisamine

 • Profiilipilti ja kaanefotot saavad lisada kõik Teenusepakkujad. Seda saad teha liigutades kursorit profiilipildi või kaanefoto kohale ning vajutades "Muuda pilti" või "Muuda päisepilti".

10.  Teenuste piltide ja videote lisamine Teenusepakkuja profiilile

 • Teenusepakkujatel on võimalik oma müügikoha Teenuste illustreerimiseks lisada Müügikoha alla ka Teenuste pilte ja videosid. Muudatusi saad teha "Müük ja teenused" - "Müügikohad" vaates, kui vajutad sobiva müügikoha juures "Galerii ja videod" nupule. 
Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.