Tegin Teenusepakkuja konto valmis, kuid otsingust ei tule see välja.

Kui Teenusepakkuja konto on loodud, saad selle saata meie klienditoele ülevaatamiseks. Kõik Teenusepakkuja kontod vaadatakse enne aktiveerimist üle, et kontrollida Teenusepakkujate andmeid ja konto üldist väljanägemist.  

Enne Teenusepakkuja konto ülevaatamisele saatmist palun käi läbi oma Teenusepakkuja kontol olles järgmised olulised sammud: 

1. Täienda oma müügikoha infot "Müük ja teenused" - "Müügikohad" vaates.  See on asukoht, kus Sinu Teenuseid reaalselt kasutada saab. Kui tegu on veebiteenusega, saad teha antud vaates vastavad märkmed. Müügikoha täiendamise kohta pikem juhend SIIN.

2. Lisa teenuste grupid "Müük ja teenused" - "Teenuste grupid" vaates. Teenuste gruppide lisamise kohta pikem juhend SIIN.

3. Lisa Teenused "Müük ja teenused" - "Teenused" vaates. Teenuseid saad lisada alles siis, kui sobiv Teenuste grupp on loodud. Teenuse lisamise kohta pikem juhend SIIN.

  • Tavahind on üldiselt teenusele kehtiv hind. Kui soovid Stebby keskkonnas müüa toodet soodushinnaga, siis märgi sobiv summa Stebby hinna lahtrisse. 
  • Selleks, et Kasutajad saaksid Teenust Stebby keskkonnas soetada, lülita sisse "Teenus on müügil meie keskkonnas" nupp. 
  • Kui soovid, et Kasutajad saaksid Teenust ette osta, lülita sisse "Teenust saab keskkonnas ette osta" nupp. Kehtivuse aeg päevades vali oma paketis määratud maksimumi järgi. See tähistab päevade arvu, mille jooksul on Kasutajal aega oma Piletit kasutada ja Sul aega see kasutatuks märkida. 

4. Täida vajaliku infoga  "Seaded" vaade.

  • Teenusepakkuja konto nimeks pane see, mille järgi Teenusepakkujat teatakse ja otsitakse. 
  • "Arvelduse seaded" alapealkirja alla märgi juriidilise keha info. Ettevõtte nimi peab minema kokku registrikoodiga! 
  • "Pangakonto seaded" alapeakirja all peavad olema juriidilise keha andmed!

5. Vali omale sobiv pakett "Seaded" - "Pakett" vaates. Loe nende kohta lähemalt ja vali sobiv.

6. Lisa oma kontole pildid. Pilte saad lisada "Seaded" - "Meedia" vaates.

Kui need punktid on täidetud, saad saata oma Teenusepakkuja konto ülevaatusele. Kui kontoga on kõik korras, kinnitame selle. Kui konto vajab mõnes kohas täiendusi, anname sellest Sulle teada.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.