Kampaaniad

Stebby korraldab kampaaniaid korra kvartalis ehk 4 korda aastas. Eesmärgiks on aidata Teenusepakkujal esile tulla ning pakkuda lisaväärtust Stebby Kasutajatele. Läbi kampaaniate saab suurendada Piletite müüdavust ning tõsta esile oma Teenusepakkuja müügikohta.

Kampaanias on võimalik osaleda STANDARD ja GOLD paketis olevatel Teenusepakkujatel. Starter paketiga liitunud Teenusepakkujad saavad osaleda vaid lisatasu eest. Kampaaniaga on võimalik tutvuda ja Teenuseid on võimalik lisada Teenusepakkuja kontol olles "Müük ja teenused" - "Kampaania" vaates. 

Kampaaniasse registreerumise võimalusest teavitame Sind alati meili teel ja meie keskkonnas annavad sellest märku ka ajutised inforibad.

Kampaaniateenuste lisamine

  • "Müük ja teenused" - "Kampaania" vaates näed käimasoleva kampaania infot ning saad lisada kampaaniateenuseid. 
  • Kampaaniasse saad lisada vastavalt paketile kas ühe või kolm teenust korraga. Selleks vali linnukestega soodushinnaga pakutavad Teenused ja seejärel muuda viimases tulbas olevas kastis Teenuse hinda. See on hind, millega Teenus vastaval ajaperioodil kampaanias müügis on. Tavahinnaks võetakse Teenuse tavahind, mitte Stebby hind. Soovitame soodushinda sisestada vähemalt 20% hinnaalandusega. Pane tähele, et muuta saad soodushinna lahtrit, mitte soodustuse protsenti (see muutub hinna redigeerimisel automaatselt). 
  • Jälgi kindlasti kuupäevi, millal saab Teenuseid kampaaniasse lisada. Kampaania ajal ei saa enam kampaanias olsevaid Teenuseid lisada, muuta ega eemaldada. Varasemaid kampaaniaid näed allolevas tabelis. 
  • Kui Sul tekkis küsimusi kampaanias osalemise kohta, võta ühendust meie klienditoega
Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.