Ettevõtte konto arvetüübid

Teenuste kasutuse arve (arvetüüp Arve)

Teenuste kasutuse arved laekuvad hiljemalt iga järgneva kuu 7. kuupäeval.

Kui Sinu Ettevõtte Stebby konto on ettemaksukonto, ei kuulu teenuste kasutuse arve tasumisele erinevalt deposiitkontost.

Arvel on välja toodud töötajate poolt soetatud teenuste kogusummat kuu jooksul ning aktiivsetest kompensatsioonidest tulenev teenustasu, mis arvestatakse Ettevõtte Stebby konto jäägist automaatselt maha iga kuu algul ja jooksvalt ka siis, kui kuu jooksul aktiveeritakse lisaks mõne töötaja kompensatsioon. Loe teenustasu kujunemise kohta rohkem SIIT.

Teenuste kasutuse arved kuuluvad tasumisele vaid deposiitklientidel - vastasel juhul saab deposiit ühel hetkel otsa ning töötajatel ei ole võimalik deposiidi puudumisel teenuseid soetada. 

Ettemaksuarve

Tegemist on automaatselt saadetud või Ettevõtte konto administraatori poolt tellitud arvega, mille Stebby registreerib alles siis, kui see reaalselt on tasutud. Ettemaksuarvel ei lasu tasumise kohustust, kuid neid eirates võib Ettevõttel kontojääk otsa lõppeda.

Kuidas ettemaks töötab?

  • Klient tellib ise ettemaksuarve vastavalt vajadusele.
  • Edaspidi genereerib Stebby süsteem ettemaksuarve vastavalt Ettevõtte seadistustele konto "Seaded" - "Makseviis" vaates ning saadab selle automaatselt Ettevõtte konto "Seaded" vaates sätestatud e-posti aadressile.

Ettemaks Ettevõtte Stebby kontol on vajalik, sest kompensatsiooni kasutamine eeldab Ettevõtte kontol rahaliste vahendite olemasolu. Ettemaksu korral toimub maksmine ettemaksuarve põhjal või pangalinki kasutades ja vastavalt Ettevõtte vajadustele. Stebby ei esita ettemaksu suurusele nõudmisi, kuid keskkonna kasutamiseks ei tohi Ettevõtte kontol ettemaksu summa otsa saada. Selle vältimiseks on võimalik Ettevõtte kontol seadistada ettemaksuarvete automaatne saatmine. Levinuim valik on "Isiklik vastutus", mille puhul Ettevõte saab ise valida, et millise kontojäägi juures ja mis summas süsteem uue arve välja saadab. 

Kui Sinu Ettevõte võtab vastu e-arveid, saadetakse ettemaksuarve ka e-arvena. Stebby edastab e-arveid kõigile, kes neid vastu võtavad.

Ettemaksuarvel on kajastatud ka Ettevõtte kontojääk arve käsitsi tellimise või automaatse genereerimise hetkel.

Kviitung

Kviitung genereeritakse automaatselt ettemaksuarve tasumisel ja vahendite laekumisel Ettevõtte Stebby kontole. Kviitung on dokument selle kohta, et raha on jõudnud Stebby-ni ning vahendid on laetud Ettevõtte Stebby kontole.

Deposiit(arve)

Deposiitmakse tasumisega Ettevõtte Stebby kontole tagatakse teenuste kasutamise võimalus oma töötajatele, kuni järgmise teenuste kasutuse arve tasumiseni või kuniks deposiiti jätkub. Kui töötajate kulutused ületavad deposiitsumma, siis ei saa töötajad enam Stebby teenust kasutada. Deposiidi summat on võimalik alati suurendada või vähendada, võttes ühendust Stebby klienditoega e-posti aadressil info@stebby.eu.


Meelespea:

  • Arvete tasumise tähtaega saab Ettevõtte konto administraator ise muuta, sisenedes ettevõtte konto "Seaded" vaatesse ning seadistades "Arve maksetähtaeg" lahtrisse soovitud tähtaja.
  • Teenuste kasutuse arvete tasumine on vajalik vaid deposiitkonto puhul.
  • Juhul, kui oled Ettevõtte kontole lisanud vahendeid, kuid need ei ole mingil põhjusel Ettevõtte Stebby kontole jõudnud ja kviitungit pole samuti tekkinud, võta kindlasti ühendust Stebby klienditoega e-posti aadressil info@stebby.eu.
Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.