Kuidas kujuneb teenustasu?

Teenustasu on ettevõttele igakuine ning sõltub kompensatsioonikontode arvust Stebby keskkonnas. 

Loeb konto, mis on ühes kalendrikuus aktiivne ning millele on vähemalt ühe korra ajaloos laetud kompensatsiooni. Sellisel juhul läheb teenustasu arvestusse.

Teenustasu arvestatakse maha kuu 1. kuupäeval vastavalt aktiivsete kompensatsioonikontode arvule, olenemata sellest, kas töötajad on kompensatsiooni kasutanud või mitte. Kui kuu 1. kuupäeval on näiteks 10 töötajat aktiivsete kompensatsiooniplaanidega ja kompensatsiooniplaanid peatatakse järgmisel päeval, siis peab ettevõte siiski antud kuu eest tasuma teenustasu, kuna kuu 1. kuupäeval oli ettevõtte kontol 10 aktiivset kompensatsioonikontot. Kui kõigi töötajate kompensatsiooniplaanid on peatatud, teenustasu ei rakendu.

Stebby kompensatsioonikonto tavahind ühe töötaja kohta on 3 EUR/kuus ettevõtetel, kellel on 4 või rohkem töötajat.

Ettevõtetele, kellel on 1-3 töötajat, rakendub fikseeritud 10 EUR/kuus teenustasu.

Teenustasule lisandub käibemaks vastavalt kehtivale käibemaksumäärale.

Teenuste kasutamise eest võetakse raha jooksvalt ettevõtte kontojäägist, seepärast on oluline, et ettevõtte kontol oleks alati piisav jääk töötajate kompensatsiooni ja teenustasu tasumiseks. Kui kontol ei ole piisavalt raha, ei saa töötajad oma kompensatsiooni kasutada ning teenustasu igakuisel arvestamisel võib kontojääk minna miinusesse ja tekkida võlgnevus.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.