Kuidas saan kasutada kompensatsioonikontol olevat kompensatsiooni?

Stebby tiim paneb südamele, et isikukoodi puudumine Stebby kontol võib piirata kohapeal teenuste kasutamise võimalust. Teenusepakkujad kontrollivad kohapeal Sinu isikut tõendavat dokumenti, et olla kindlad isikusamasuses. Palun lisa oma kontole isikukood.

Ettevõte on loonud kompensatsiooniplaani, mille alusel laetakse Sinu Stebby kontole kompensatsiooni. Ettevõtte poolt peale laetud summat saad kasutada selliste Teenusepakkujate juures, kelle teenused on Sulle kompenseeritud. Kompenseeritud kategooriad on Stebby keskkonnas seadistatud kompensatsiooni pakkuva ettevõtte poolt. Täpsemalt saad tutvuda kompenseeritavate kategooriatega oma Stebby kontol olevas vasakpoolses menüüs:

Süsteemis näed kompenseeritud Teenuste juures vastavat märget ning otsingus saad kasutada ka "Kompenseeritud" filtrit. 

Kui Sinu ettevõte kompenseerib vaid maksuvabu teenuseid, siis on Su kontol vasakul pool olevas menüüs "Kompenseeritud kategooriad" kirje juures vastav märge. Abistav juhend, kuidas tunned ära maksuvabu teenuseid meie keskkonnas, on leitav SIIN.

Kui ostad Teenusepakkuja Stebby kontolt Teenust, palun tutvu tema kontol oleva infoga!

Teenusepakkujad kirjutavad oma Stebby kontole, kuidas pärast pileti soetamist käituda (mis infot peab meili teel edastama, kas peab aega broneerima või saab seda teha kohapeal jms). Kui Teenusepakkuja pole oma kontole lisainformatsiooni pannud, siis järelikult saad ostetud piletiga minna kohapeale ning pärast isikut tõendava dokumendi näitamist osutatakse Sulle teenus. Hilisemate segaduste vältimiseks võid kohe pärast pileti ostu endast Teenusepakkujale märku anda.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.