Kuidas liitun oma ettevõtte grupiga?

Oma isiklikul Stebby kontol olles saad otsinguriba kasutades otsida oma ettevõtte gruppi ning saata liitumissoovi. Otsinguriba asub kontol vasakul küljepaanil:

Kirjuta otsinguribale oma ettevõtte nimi ning ilma "Enter" klahvi vajutamata oota, kuni ilmuvad valikud ja kliki õige ettevõtte nimele.

NB! Kui ettevõtte nimi ei tule otsingust välja, siis järelikult on ettevõte end otsingust peitnud ja pead oma tööandjaga ühendust võtma, et nad teeksid end otsingus nähtavaks või lisaksid Sind ise ettevõtte gruppi.

Kui oled ettevõtte nimele otsingus peale vajutanud, näed ettevõtte Stebby lehte ning saad vajutada vasakult "Liitu grupiga" nupule.

Seejärel saab ettevõtte Stebby konto administraator teate e-posti aadressile ja Stebby keskkonda. Pärast liitumissoovi aktsepteerimist oled ettevõtte grupis töötaja ning konto administraator saab Sinu Stebby kontole lisada kompensatsiooniplaani ning kompensatsiooni. 

Kui Sinu tööandja pole Stebby keskkonnaga liitunud, siis edasta meile oma ettevõtte personalitöötaja kontakt ja meie hoolitseme edaspidise eest ise. Soovist anna teada meie klienditoele

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.