Miks mulle ei tule teadet Pileti ostnud Kasutaja andmetega ja kuidas ma Pileti ostjatest teada saan?

Stebby peab lugu oma Kasutajate privaatsusest ja andmete korrektsest käsitlemisest. 

Seetõttu ei väljastata Teenusepakkujale infokirju, mis sisaldavad Pileti ette ostnud Kasutaja isikuandmeid, milleks on: nimi, isikukood ja piletikood. 

Stebby tiimi jaoks on oluline, et Sinu Teenusepakkuja profiilil oleks selgelt välja toodud info, kuidas peab Kasutaja pärast etteostetud Pileti ostu toimima. Selleks, et suunata Kasutaja Sinuga ühendust võtma pärast Pileti ostmist ja selleks, et broneerida aega teenuse kasutamiseks, soovitame toimida järgmiselt: 

  • Vali Teenusepakkuja kontol "Müük ja teenused" - "Müügikohad"
  • Vajuta sobiva müügikoha juures "Muuda müügikohta" nuppu
  • Lisa lahtrisse "Üldine informatsioon" järgmine info: Pärast Stebby keskkonnast Pileti soetamist edasta piletikood meiliaadressile: *Sinu meiliaadress*

See on vajalik selleks, et suunata Kasutaja Sinuga ühendust võtma ja kokku leppima aega Teenuse osutamiseks pärast Pileti etteostmist. Seejärel saad küsida endale vajalikke andmeid nagu nimi, isikukood või piletikood. Andmed on vajalikud Pileti kasutatuks märkimiseks ehk Pileti ostu raha kandumiseks Sinu Teenusepakkuja kontole. 

Juhul, kui oled juba oma Teenusepakkuja kontole vajaliku info kirjutanud, kuidas Kasutaja peaks käituma peale Pileti ostu, siis ei muutu Sinu jaoks midagi. Kui Sul on ikka probleeme Kasutajatega, kes ei pöördu Sinu poole õigeaegselt, siis soovitame selle info lisada ka Teenuste grupi kirjeldusse

Teenusepakkuja kontol on näha vaates  "Müük ja teenused" - "Aktiivsed piletid" kõiki etteostetud Pileteid, kuid seal ei ole kuvatud Kasutaja andmed. Antud vaates näed, mitu Piletit on ette ostetud ning kui kaua need kehtivad.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.