Soodustused

Standard ja Gold paketis olevatel Teenusepakkujatel on võimalik pakkuda mõnele meie keskkonda kasutavale ettevõttele soodustust. Soodushindasid on võimalik lisada Teenusepakkuja kontol olles "Müük ja teenused" - "Soodustused" vaates. 

Soodustuse lisamise vaates määra soodustusele nimetus, müügikoht ning vajadusel ka kuupäev, mis ajani soodustus kehtib. Seejärel saad lahtrisse "Soodustuse saaja" lahtrisse sisestada ettevõtte grupi, kellele see soodustus kehtib. Kui Sa ei leia sobivat gruppi, siis võib olla olla ettevõte end otsingust peitnud. Sellisel juhul kontakteeru palun nendega ja paluge neil end otsingust leitavaks määrata.  

Soodustuse tüübid: 

  • Soodustuse protsent - väärtuseks määratud % arvutatakse selle grupi töötajale tavahinnast maha.
  • Fikseeritud soodustus - väärtuseks määratud summa eurodes arvutatakse selle grupi töötajale tavahinnast maha.
  • Fikseeritud hind - kindel hind, millega selle grupi töötaja teenust osta saab. 

"Rakenda soodustust kõikidele Teenuste gruppidele" - kui antud nupp on sisse lülitatud, rakendub soodustus kõigile selle müügikoha Teenustele. Kui antud nupp on välja lülitatud, saad määrata Teenuste grupi, millele soodustus rakendub. 

"Soodustust saab kasutada lõpmatu arv kordi" - kui antud nupp on sisse lülitatud, saavad ettevõtte töötajad selle soodushinnaga Teenuseid lõpmatuseni kasutada. Kui soovid, et antud soodustusega Teenuseid saaks soetada piiratud arv kordi, märgi antud lahtrisse sobiv arv. 

Kasutajad näevad soodushinda pärast Teenuse juures "Osta" nupu vajutamist. Pärast seda kuvatakse neile uues vaates soodushind. 

NB! ERANDJUHUS:

Hetkel ei ole kahjuks võimalik etteostetavaid pileteid ning sooduspakkumisi lisada kasutades Mobi kassasüsteemi liidestust. See võimalus on ainult Stebby kassasüsteemis. Erandlike soodustuste lisamine on arendatud Stebby poolt ning kahjuks ei ühildu see Mobi kassaga. Tegemist Mobi kassasüsteemi ja Stebby koostoimimise eripäraga.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.