Kuidas lisada Ürituse korraldaja kontole administraatoreid?

Administraatore on võimalik lisada Ürituse korraldaja konto "Töötajad" vaates. Kõikidel administraatoritel on võrdsed võimalused konto haldamisel - Ürituste loomine ja muutmine, registreeringutega tutvumine, vahendite väljamaksmine kontolt jne.

Administraatori lisamiseks:

  • Sisene Ürituse korraldaja "Töötajad" vaatesse ja vajuta "Lisa uus töötaja" nupule.
  • Täida nõutud väljad "Töötaja andmed" sektsioonis.
  • Määra lisatava töötaja rolliks "Administraator".

Kasutajatele, kes on varasemalt Stebby konto juba loonud, saadetakse kutse Ürituse korraldaja kontoga liitumiseks administraatorina. Kuniks kutset pole vastu võetud, jääb kutse staatuseks "Ootel..." Ürituse korraldaja konto "Töötajad" - "Kutsutud töötajad" vaates.

Kui töötaja ei oma varasemalt loodud Stebby kontot, saadetakse töötaja e-posti aadressile kutse. Aktiveerimislingi avamise järgselt saab töötaja seadistada salasõna, millega edaspidi keskkonda siseneda.

Administraatorite eemaldamine

Märgi Ürituse korraldaja konto "Töötajad" vaates vastava töötaja ees olevasse kasti linnuke ja vajuta valikuribalt nupule "Eemalda". Lisaks sellele on Sul võimalik muuta töötaja roll Tavakasutajaks, kui vajutad hoopis "Muuda rolli" nupule. Tavakasutajad ei näe kontol olevat teavet ega saa kontot hallata.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.