Kuidas valida ja muuta Ürituse korraldaja konto Paketti?

Ürituse korraldaja Paketti saab valida/muuta Ürituse korraldaja kontol olles "Seaded" - "Pakett" vaates. 

Antud vaates saad näha erinevate Pakettide lühiinfot ning allpool näha ka Paketti, mis on hetkel Sinu Ürituse korraldaja kontoga seotud. Pikemalt saad Pakettidest lugeda SIIT

Ürituse korraldaja saab valida kolme Paketi vahel - Starter, Standard ja Gold. Igal Pakett on erinev - Starter paketis on kõik vajalik, kuid selles Paketis saab paikneda vaid kuni 1000 euro kogukäive täitumiseni; Standard on sobilik pakett Ürituse korraldajale kes kasutab Stebby keskkonda igapäevaselt, võimaldamaks kasutajatele mugavalt ja turvaliselt üritustele registreerimist; Gold pakett seevastu on sobilikum Ürituse korraldajatele kes soovivad alati silma paista ning jõuda rohkemate klientide ja registreeringuteni erinevate turundusvõimaluste abil.

Teenustasu määr

Teenustasu protsent erineb sõltuvalt paketist.

Starter - 0%

Standard - 2,5%

Gold - 10%

Teenustasu arvestatakse automaatselt väljamakstavast summast maha.

Paketi muutmine

Kui Sa soovid valida kõrgemat Paketti - paketivahetus sooritatakse automaatselt pärast vastava Paketi valimist, v.a kui tegemist on Gold paketiga, mille puhul on tarvis paketivahetusel Stebby tiimilt kinnitamist.NB! Paketivahetuse eelduseks on väljamakse sooritamine Ürituse korraldaja kontolt ja vahendite puudumine Ürituse korraldaja kontol.

Kui Sa soovid valida madalamat Paketti - paketivahetus sooritatakse kõige hiljemalt 30 päeva jooksul pärast paketivahetluse taotlust ning paketivahetuseks sooritatakse väljamakse käesoleva Paketi tingimustel. Stebby rakendab paketivahetuse sellisel juhul automaatselt.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.