Kuidas luua piletimalle- ja komplekte?

Piletikomplekt on kogum piletimalle. Piletimall on kindlate omadustega pilet, mida saab kasutada mitme ürituse jaoks.

Näiteks, kui Ürituse korraldajal on iga nädal sarnased üritused, saab Ürituse korraldaja luua piletimallid "Täiskasvanu" ja "Veteran" ning lisada mallid piletikomplekti "Iganädalane üritus". Seda komplekti saab rakendada iganädalasele üritusele ilma, et peaks iga kord uusi pileteid looma.

1. Piletimalli loomine

  • Piletimalli loomiseks sisene Ürituse korraldaja konto "Üritused" - "Piletimallid" vaatesse ja vajuta nupule "Loo piletimall". Sisesta piletimalli nimi, hind ja Stebby hind. Kui Sa soovid loodud piletimalli kasutada edaspidi ka piletikomplektis, lülita sisse "Aktiivne" ja "Registreerimiseks avatud" nupud.
    "Ostetav alates" ja "Ostetav kuni" nupud võimaldavad Sul seadistada, millisel ajavahemikul piletid on kasutajatele müügil, sõltuvalt üritusest, millele piletid määratakse. Sisesta ürituse vahemik ning vajuta nupule "Loo piletimall".

2. Piletikomplekti loomine

  • Piletikomplekti loomiseks vajuta Ürituse korraldaja konto "Üritused" - "Piletimallid" vaates nupule "Loo piletikomplekt" ning sisesta piletikomplekti nimi. Vali "Hetkel saadaval olevad piletikomplektid" rippmenüüst loodud piletikomplekt ning märgi linnukestega, milliseid piletimalle Sa soovid piletikomplekti lisada. Seadistuse salvestamiseks vajuta "Salvesta valitud piletimallid komplekti". Seejärel on võimalik piletikomplekti ürituste jaoks lisada.

3. Üritusele piletite lisamine piletikomplektist

  • Sisene Ürituse korraldaja konto "Üritused" - "Piletid" vaatesse, kus Sa näed kõikide üritustega seotud pileteid. Eelnevalt loodud piletikomplekti kasutamiseks vajuta nupule "Lisa pilet komplektist" ning vali seejärel piletikomplekt ja üritus, millele Sa soovid piletid lisada. Vajuta kinnitamiseks ka "Lisa piletikomplekt valitud üritusele" nupule.

Mis juhtub, kui ma muudan piletimalli- või komplekti?

Kui Sa oled piletikomplekti juba varasemalt üritusele lisanud ja seejärel muudad piletikomplekti, ei muutu eelnevalt lisatud ürituse piletite puhul midagi.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.