Miks ei võetud Teenusepakkuja juures minu Stebby kontolt vahendeid maha?

Stebby tiim paneb südamele, et isikukoodi puudumine Stebby kontol võib piirata Teenuste kasutamise võimalust kohapeal! 

Teenusepakkujad kontrollivad kohapeal Sinu isikut tõendavat dokumenti, et olla kindlad isikusamasuses. Soovitame oma kontole isikukoodi lisada! 

Kui ostetud Teenuse summat ei võetud kompensatsioonikontolt maha, tasub kontrollida, kas Tööandja kompenseerib seda kategooriat.

Põhjus võib olla ka selles, et Ettevõtte ettemaks Stebby keskkonnas on otsa saanud. Piltlikult öeldes, Ettevõtte Stebby kontol ei ole enam raha, et töötajate spordikulud ära katta. Võta ühendust oma Ettevõtte halduriga ja palu neil oma Stebby kontole raha juurde laadida. Selle kohta ilmub ka Stebby keskkonnas vastav teavitus.  

Inimeste kontodele ei jagata kunagi Ettevõtte kontol olevaid vahendeid vaid inimesed saavad alati kindla summa, mille kompensatsiooniplaan ette näeb (näiteks 100 eurot kvartalis). Küll aga ei ole kompensatsioonil väärtust, kui Ettevõtte kontol ei ole rahalisi vahendeid ehk siis isegi kui inimesed saavad iga kvartal 100 eurot, pole neil üldjuhul võimalik seda raha kasutada kui Ettevõtte kontol ei ole vahendeid. 

Töötajate kontodel on automaatse laadimisega tulnud kompensatsioon, mitte reaalne raha.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.