Kuidas käituda pärast pileti ostmist?

Kui ostsid Stebby keskkonnast pileti, siis Teenusepakkujani see summa kohe ei jõua. Summa kandumiseks pead Teenusepakkujaga ühendust võtma ja talle oma ostust teatama. Reaalselt võib Teenusepakkuja pileti kasutatuks märkida alles siis, kui oled aja teenuse saamiseks ära broneerinud või kui oled teenuse kätte saanud. 

Kui ostad Teenusepakkuja Stebby kontolt teenuse, tutvu palun tema kontol oleva infoga!
Teenusepakkujad kirjutavad oma Stebby kontole, kuidas pärast pileti soetamist käituda (mis infot peab meili teel edastama, kas peab aja broneerima või saab seda teha kohapeal jms). Kui Teenusepakkuja pole oma kontole lisainformatsiooni pannud, siis järelikult saad ostetud piletiga minna kohapeale ning pärast isikut tõendava dokumendi näitamist osutatakse Sulle teenus.  Hilisemate segaduste vältimiseks võid kohe pärast pileti ostu endast Teenusepakkujale märku anda. Lisa kirja teenuse nimi, enda nimi ja ka piletikood.

Teenusepakkuja kontakti leiad tema Stebby kontol olles vasakust äärest. Piletikood kuvatakse Sulle pärast pileti ostu avanevas aknas ning ka oma kontol olles "Piletid" vaates. Lisaks saadeti piletikood sulle pärast ostu sooritamist kinnitava kirjaga e-posti aadressile. 

Palun jälgi ka seda, kui kaua Sinu pilet kehtib ja kasuta see kindlasti ära enne kehtivusaja lõppu! Ka Teenusepakkuja peab jõudma pileti kasutatuks märkida enne kehtivusaja lõppu.

Kui Sa ostsid pileti üritusele, siis loe SIIT juhendist, kuidas oma pilet realiseerida.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.