Kuidas registreerida üritusele?

Ürituse valimine
Ürituse korraldajad pakuvad Stebby keskkonnas erinevaid heaolu- ja spordiüritusi. Enamik spordiüritusi on ühtlasi ka maksuvabad.

Üritusele registreerimine
Üritusele registreerimine koosneb järgnevatest etappidest: ürituse valimine (vahel ka alamürituse), vastava pileti valimine, ürituse registreerimisvormi täitmine ning makse sooritamine.

NB! Enne üritusele registreerimist tutvu kindlasti Ürituse korraldaja Stebby lehel oleva teabega ning vajadusel ka Ürituse korraldaja kontol oleva veebiaadressiga, et saada ürituse osas lisateavet.

Registreeringute vaatamine
Pärast makse töötlemist näeb Kasutaja üritusele pääsme soetamise tehingut isikliku Stebby konto "Tehingud" vaates. Ürituse registreeringut kuvatakse ka Kasutaja Stebby konto "Üritused" vaates. Kui Kasutaja on lubanud teavituste edastamise e-kirja teel, saadetakse registreeringu kinnitus ka e-kirjana. 

NB! Kui Ürituse korraldaja haldab registreeringuid ka teistes keskkondades lisaks Stebbyle, siis  võib minna natukene aega enne, kui teistes keskkondades Kasutaja registreeringut kuvatakse.

Pileti kehtivus ja pileti tagastamine
Ürituste piletid kehtivad vaid üritusel, millele pilet soetati.

Piletite tagastamise tingimused sätestab Ürituse korraldaja ning need peavad olema leitavad Ürituse korraldaja leheküljel Stebby keskkonnas või Ürituse korraldaja kodulehel väljaspool Stebby keskkonda. Kui Ürituse korraldaja piletite tagastamise tingimused näevad ette piletiraha tagastamist, siis võta ühendust Stebby klienditoega e-posti aadressil info@stebby.eu.

Kui üritus tühistatakse või ürituse osas viiakse läbi suuremad muudatused
Juhul, kui üritus tühistatakse või ürituse puhul viiakse läbi suuremaid muudatusi, võtab Ürituse korraldaja registreerinud kasutajatega ühendust. Kasutajal võib olla õigus piletisumma tagastatud saada tulenevalt Ürituse korraldaja piletite tagastamise tingimustele.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.