Kontole laeti kompensatsiooni. Mida see tähendab?

Kompensatsioon on ettevõtte poolt Stebby süsteemis Sulle kasutuseks antud summa. 

Sinu Stebby kontole laetud kompensatsioonisumma üle peetakse arvet Sinu kompensatsioonikonto abil. Kompensatsiooni lisatakse kontole vastavalt ettevõtte poolt tehtud kompensasiooniplaani seadistustele, näiteks kuu/kvartali esimesel päeval või ettevõtte grupiga liitumisel. Sinu kompensatsioonikonto tagatiseks on ettevõtte (tööandja) kontol olev ettemaks.

Kompensatsiooni kasutamise protsess

Kompensatsiooni kasutamiseks peab olema Sinu tööandja Stebby kontol piisavalt ettemaksu katmaks tehingu väärtust. Näiteks võib ettevõte laadida oma Stebby kontole 1000€ ettemaksu, aga kui kompensatsioonisumma on 100€ ja grupis on 15 inimest, siis peaks maksimaalselt ettevõtte kontol olema 1500€. See tähendab, et kui kontol on 1000€ ja peaks juhtuma, et kõik tahavad kompensatsiooni kasutada, siis vahendid lõppevad enne, kui kõik on saanud ostud sooritada. Stebby süsteem tuletab küll ettevõttele meelde, et laadimine toimuks varuga, kuid siiski võib tiheda kasutusega perioodil ettemaks lõppeda (näiteks kuu lõpp ja algus). Sellisel juhul pole kompensatsioonikonto vahendid enam kasutatavad ning tuleb ühendust võtta oma ettevõtte Stebby konto administraatoriga. 

Kokkuvõte

Inimeste kontodele ei jagata kunagi ettevõtte kontol olevaid vahendeid, vaid inimesed saavad alati kindla summa, mille kompensatsiooniplaan ette näeb (näiteks 100 eurot kvartalis või 30 eurot kuus). 

Küll aga ei ole kompensatsioonil väärtust, kui ettevõtte kontol ei ole rahalisi vahendeid ehk siis isegi kui inimesed saavad iga kvartal 100 eurot, pole neil üldjuhul võimalik seda raha kasutada kui ettevõtte kontol ei ole rahalisi vahendeid.

Töötajate kontodel on automaatse laadimisega tulnud kompensatsioon, mitte reaalne raha.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.