Kuidas Tööandjana soetada Stebby kinkekaarti?

Kinkekaardiga saab kinkekaardi saaja ise valida 18 kategooria hulgast endale meelepärase teenuse, olgu selleks treening, iluteenused, meditsiiniteenused või miks mitte ka spaakülastus.

Stebby kinkekaardi kehtivusaeg on 1 aasta ning kinkekaardil on välja toodud ka aegumiskuupäev. Isiklikud vahendid, mis on kinkekaardi lunastamise järgselt kingisaaja kontol, on aegumatud.

Stebby kinkekaardi ostmiseks Tööandjana on vajalik logida sisse ettevõtte Stebby kontole.

Kinkekaarti saab osta  vaid Tööandja kontol olles "Seaded" - "Kinkekaart" vaates ettevõtte konto vahenditega, kuid mitte tööandja poolt tagatud kompensatsiooni vahenditega.

Tööandja Stebby konto administraatorina kinkekaarti ostes tasub veenduda, et ettevõtte kontol oleks kinkekaardi ostmise summa kohaselt piisavalt vahendeid. Juhul, kui ettevõtte kontol pole piisavalt vahendeid, saab "Raha ja arved" - "Arved" vaates vasakul menüüs "Lae raha" nupuga ettevõtte kontole raha juurde laadida.

1. Ava ettevõtte kontol  "Seaded" - "Kinkekaart" vaade.

2. Sisesta summa, mille ulatuses soovid heaoluteenuseid kinkida.

3. Soovi korral saad valida, kas soovid rohkem kui ühte kinkekaarti sama summaga.  Pea silmas, et sellisel juhul kinkekaarte e-posti aadressile ei saadeta ning peale kinkekaardi ostu avaneb valik kinkekaardid alla laadida.

4. Kui soovid osta vaid ühe kinkekaardi, täpsusta valik, kas soovid kinkekaardi alla laadida või saata personaalse sõnumiga otse saaja e-maili aadressile.

5. Vormista kinkekaardi ost vajutades "Soorita ost" nupule.

6. Kui valisid kinkekaardi PDF-failina alla laadida või ostsid mitu kinkekaarti sama summaga, lae kinkekaartide PDF-fail alla ning jaga koode kingisaajatega. Kui määrasid kinkekaardi saaja nime ja e-maili aadressiga, saadetakse kinkekaart saaja e-maili aadressile.

Stebby kinkekaardi kasutamiseks peab kingisaaja oma Stebby kontole sisse logima. Juhul, kui kingisaajal veel Stebby kontot pole, saab uue kasutajakonto luua aadressil stebby.eu.

1. Pane valmis Sulle saadetud kinkekaardi kood või ava kinkekaardi manus, mis Sulle saadeti.

2. Sisselogides avaneb sulle Stebby kasutajakonto avakuva. Vasakul menüüs vajuta valikule "Kinkekaart/promokood" või sisene lingile SIIN.

3. Sisesta kinkekaardi kood "Sisesta kood siia!" lahtrisse ning vajuta nupule "Kasuta koodi".

4. Vali Stebby keskkonnast välja Sulle sobiv teenus või toode.

5. Maksa teenuse või toote eest Sinu Stebby kontole lunastatud isiklike vahenditega.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.