Mis saab, kui Kasutaja etteostetud Pilet on aegunud?

Kui Kasutaja etteostetud pilet on aegunud, siis ei ole võimalik seda enam kasutada, taasaktiveerida ega pikendada. Aegunud pileti eest ei kuulu raha tagastamisele. Teenusepakkuja kontole laekub raha ainult nende piletite eest, mis on kasutatuks märgitud.

Stebby tiim on andnud endast parima, et pileti ostuprotsessis oleks iga käigu juures nähtaval pileti aegumise kuupäev ning lisaks saadame pärast pileti ostu inimesele vastava infoga e-maili.  Samuti saadame ka enne pileti aegumist 3 teavitust pileti aegumise kohta - 14, 7 ja 1 päeva enne pileti aegumist, et Kasutajal oleks piisavalt aega võtta ühendust Teenusepakkujaga ning teenust kätte saada või võimalusel pilet pikendada. Teenusepakkujana ei tule Sulle teavitusi pileti aegumisest ning Sa ei saa pikendada pileteid, kui ei tea Kasutaja andmeid ja piletikoodi. Teenusepakkuja saab pileteid pikendada siis, kui teda õigeaegselt sellest teavitatakse.

Pilet, mille kehtivusaeg on lõppenud, ei ole enam kassasüsteemis leitav. Seetõttu on oluline, et pilet saaks kasutatuks märgitud enne selle aegumist.
Kui ei leita sobivat aega teenuse osutamiseks, kuid pilet hakkab oma kehtivust kaotama, siis on võimalik kokkuleppel Kasutajaga märkida pilet kasutatuks ning osutada teenust hiljem.
Kui aeg teenuse osutamiseks on broneeritud, kuid pilet kaotab kehtivuse enne broneeritud aega, siis tuleks piletit pikendada või märkida see kokkuleppel Kasutajaga kasutatuks.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.