Teenuse müük ei õnnestu, mis võivad olla põhjused?

Müügi ebaõnnestumine võib juhtuda järgnevatel põhjustel:

  • Isikukood või nimi on vale - kontrolli Kasutaja isikukoodi/nime tema isikut tõendavalt dokumendilt. Kui süsteem ei leia Kasutajat antud isikukoodiga, siis on võimalik, et Kasutajal on süsteemis vigane isikukood või tal puudub Stebby konto. Proovida võid ka leida teda nime alusel. Kindlasti anna Kasutajale teada, et ta vaataks oma kontoandmed üle.
  • Kasutaja kontol pole rahalisi vahendeid - võib juhtuda, et Kasutaja on Sinu juurde jõudes kasutanud oma Stebby kontol olevad vahendid juba muude Teenuste jaoks ära.
  • Kasutaja tööandja kontol pole rahalisi vahendeid - Kasutaja tööandjal võib olla ettemaksu jääk otsas. Kasutaja näeb oma kontol kompensatsiooni, aga kui ettevõtte kontol pole rahalisi vahendeid, ei saa Kasutaja kasutada oma kontol olevat kompensatsiooni.
  • Teenus pole Kasutajale kompenseeritud - Teenus, mida Kasutaja soovib, ei pruugi talle kompenseeritud olla. Palu tal oma kontol oleva kompensatsiooniplaaniga tutvuda. Võimalik, et Sinu Teenus on maksustatud, kuid Kasutajal lubatakse kasutada kompensatsiooni vaid maksuvabade teenuste ostmiseks. Kasutajal võib olla küll teenuse kategooria kompenseeritud, kuid kui tegemist on maksustatud teenusega ning Kasutajal on lubatud vaid maksuvabade teenuste soetamine, ei saa Kasutaja teenust soetada.
Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.