Mida tähendab Ürituse korraldaja konto ülevaatus ja kui kaua see aega võtab?

Enne Ürituste müügiga alustamist Stebby keskkonnast peab Sinu Ürituse korraldaja konto läbima ülevaatuse meie klienditoe poolt. See toiming on vajalik veendumaks, et sinu Ürituse korraldaja kontol on kõik vajalik teave nii registreerujate, kui ka meie jaoks - näiteks arvelduse osas.

Pärast seda, kui Sa oled Ürituse korraldaja kontol täiendused lõpuni viinud, siis veendu, et kontol läbi viidud muudatused vastavad meie KKK juhistele SIIN.

Kui kontole lisatud teave vastab eelnevas juhendis välja toodud sammudele, jätka konto ülevaatusele saatmisega vajutades Ürituse korraldaja konto vaates “Saada ülevaatamisele” nupule ja seejärel vajutades kinnitusvaates uuesti antud nupule.

Tavaliselt võtab ülevaatus aega 1-2 tööpäeva, mille käigus võetakse piisava teabe puhul konto vastu või lükatakse puudujääkide puhul tagasi koos vastava tagasisidega konto täiustamiseks. Juhul, kui meie klienditugi on tavapärasest suurema töökoormuse all, võib ülevaatus pisut kauem aega võtta.

Kui Sul on tekkinud küsimusi ülevaatuse osas või Sul on soovitusi ülevaatuse täiustamiseks, võta kindlasti ühendust meie klienditoega e-posti vahendusel aadressil info@stebby.eu või läbi vestlusakna meie kodulehel.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.