Mis on kompensatsiooniplaanide valik ja kuidas seda langetada?

Tööandjad, kelle Stebby kontol on mitu kompensatsiooniplaani, saavad soovi korral luua oma töötajatele valiku nende kompensatsiooniplaanide vahel.

Kui Sinu tööandjal on mitu kompensatsiooniplaani ja ta on aktiveerinud kompensatsiooniplaanide valiku, jõuab sinuni sellest teavitus nii Stebby keskkonnas, kui ka e-kirja teel.

Valikusse lisatud plaanidega tutvumiseks logi esmalt sisse oma isiklikule Stebby kontole. Enne nupule "Vali plaan" vajutamist vii kindlasti end kurssi antud nupu kohal asuva lisainfoga Sinu Stebby konto vasakpoolses menüüs. Teabe juures on ka välja toodud kuupäev, millal Sinu valik rakendatakse. Lisaks ka see, et milline plaan sulle määratakse, kui Sa valikut ei langeta.

Seejärel vajuta valikus olevate kompensatsiooniplaanidega tutvumiseks nupule "Vali plaan":

Seejärel viiakse sind vaatesse, kus Sul on võimalik tutvuda valikusse lisatud kompensatsiooniplaanidega, et leida enda jaoks kõige sobivam plaan:

Kui Sa oled enda jaoks sobiva plaani leidnud ja otsuse langetanud, vajuta vastava plaani juures nuppu "Vali". Muudatus rakendub kuupäeval, mis oli välja toodud Sinu isikliku Stebby konto vasakpoolses menüüs enne "Vali plaan" nupule vajutamist.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.