Kuidas luua töötajatele kompensatsiooniplaanide valikut?

Stebby keskkond võimaldab Tööandjal luua kompensatsiooniplaanide valikut juhul kui Ettevõttel on mitu kompensatsiooniplaani. Seda funktsiooni kasutades saavad Ettevõtte kontoga seotud töötajad valida endale kõige sobivama kompensatsiooniplaani.


Kompensatsiooniplaanide valiku loomiseks toimi nõnda:

 1. Sisene Ettevõtte Stebby konto "Kompensatsioonid" - "Kompensatsiooniplaani valik" vaatesse ja vajuta nupul "Loo valik".
 2. Lisa kompensatsiooniplaanide valiku nimi ja ülemineku kuupäev.

  NB! Ülemineku kuupäev peab klappima järgmise kompensatsiooni laadimise kuupäevaga.

 3. Real "Kas on valikus?" märgi linnukestega soovitud kompensatsiooniplaanid. Ainult need töötajad, kes kuuluvad linnukestega valitud kompensatsiooniplaanidesse saavad kompensatsiooniplaani valikus osaleda.


 4. Järgmisel real "On valitav?" märgi linnukestega need kompensatsiooniplaanid, mida Sa soovid töötajatel lasta valida.

  NB! Kui töötajad valivad endale sobivat plaani, kuvatakse neile ka valikusse lisatud kompensatsiooniplaanide nimed.


 5. "Vaikimisi" real valitud kompensatsiooniplaan tähistab plaani, mis määratakse automaatselt töötajatele, kes ei ole kompensatsiooniplaanide puhul valikut langetanud.

Kui Sa oled kompensatsiooniplaanide valiku seadistanud ja muudatused salvestanud, viiakse Sind tagasi kompensatsiooniplaanide valiku üldvaatesse. Selleks, et töötajate kontodele tekiks nupp plaanide valimiseks, vajuta äsjaloodud valiku juures nupule "Muuda" ja avanenud seadistamisvaates nupule "Aktiveeri valik".


Töötajatele, kellele on määratud kompensatsiooniplaan, mis osaleb kompensatsiooniplaanide valikus, tekib nende Stebby kontode vasakpoolses menüüs järgnev nupp.

Seejärel saab töötaja tutvuda endale sobivaima kompensatsiooniplaaniga ja teha vastav valik.

Meelespea:

 • Töötajatele saadetakse teavitus, kui: kompensatsiooniplaanide valik aktiveeritakse; kompensatsiooniplaanide valik deaktiveeritakse enneaegselt; kui töötaja pole valikut langetanud ja talle määratakse vaikimisi plaan.
 • Veendu, et valikusse lisatud kvartaalsete plaanide puhul, milles on lubatud vaid maksuvabade Teenuste soetamine, oleks järgmise laadimise kuupäev kindlasti vastavuses reaalse kvartaliarvestusega - vastasel juhul võib tekkida kvartaalne ülekulu.
Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.