Kuidas soetada ja kasutada Stebby kinkekaarti?

STEBBY KINKEKAARDI SOETAMINE

Kinkekaardiga saab kinkekaardi saaja ise valida 18 kategooria hulgast endale meelepärase teenuse, olgu selleks treening, iluteenused, meditsiiniteenused või miks mitte ka spaakülastus.

Stebby kinkekaardi kehtivusaeg on 1 aasta ning kinkekaardil on välja toodud ka aegumiskuupäev. Isiklikud vahendid, mis on kinkekaardi lunastamise järgselt Sinu kontol, on aegumatud.

Stebby kinkekaardi ostmiseks on vajalik logida sisse Stebby kontole või luua uus kasutajakonto aadressil stebby.eu.

Kinkekaarti saab osta  vaid isiklike vahenditega, kuid mitte tööandja poolt tagatud kompensatsiooni vahenditega.

Ostes kinkekaarti Kasutajana on vajalik ostuks laadida kinkekaardi summa väärtuses isiklikke vahendeid isiklikule Stebby kontole.

 1. Peale sisselogimist näed Stebby kontol vasakus menüüs "Lae raha" nuppu. Sellele peale vajutades avaneb Sul võimalus maksta pangalingiga ning soovi korral ka tehes ülekande pangast ilma pangalingita. Ülekannet tehes omab olulist rolli antud vaates kuvatud viitenumber. Oma isiklikule kontole raha laadides peab ALATI kirjas olema Sinu Stebby kontol olev viitenumber. Läbi panga makstes palume kasutada meie LHV kontot! Raha kandes vajuta tehingu lõppedes alati "Tagasi kaupmehe juurde" nuppu!
 2. Sisene kinkekaardi ostu vaatesse vajutades Stebby kontol vasakus menüüs valikule "Kinkekaart/promokood" ning seejärel nupule "Loo kinkekaart".
 3. Sisesta summa, mille ulatuses soovid heaoluteenuseid kinkida.
 4. Vali, kas soovid kinkekaardi alla laadida või saata personaalse sõnumiga otse saaja e-maili aadressile.
 5. Vormista kinkekaardi ost vajutades "Soorita ost" nupule.
 6. Kui valisid kinkekaardi PDF-failina alla laadida, saad peale PDF-faili avamist kinkekaardil olevat koodi kingisaajaga jagada. Kui määrasid kinkekaardi saaja nime ja e-maili aadressiga, saadetakse kinkekaart saaja e-maili aadressile.

STEBBY KINKEKAARDI KASUTAMINE

Stebby kinkekaardi kasutamiseks on tarvis sisse logida Sinu Stebby kontole. Juhul kui Sul veel Stebby kontot pole, saad luua uue kasutajakonto aadressil stebby.eu.

 1. Pane valmis Sulle saadetud kinkekaardi kood või ava kinkekaardi manus, mis Sulle saadeti.
 2. Sisselogides avaneb sulle Stebby kasutajakonto avakuva. Vasakul menüüs vajuta valikule "Kinkekaart/promokood" või sisene lingile SIIN.
 3. Sisesta kinkekaardi kood "Sisesta kood siia!" lahtrisse ning vajuta nupule "Kasuta koodi".
 4. Vali Stebby keskkonnast välja Sulle sobiv teenus või toode.
 5. Maksa teenuse või toote eest Sinu Stebby kontole lunastatud isiklike vahenditega.
Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.