Kuidas esitada tšekki?

Tšekki on võimalik lisada kompenseerimiseks oma Stebby kontol Ettevõtte jaoks vaid siis, kui Ettevõte on Sinu kompensatsiooniplaanis lubanud tšekkide esitamist. Tšekisüsteem on mõeldud just selleks, et kompenseerida töötajate pangakontole meie keskkonnaga mitte-liitunud klubide tšekid nagu näiteks MyFitness ja Gym!.

Juhul kui Ettevõte on kompensatsiooniplaanis tšekkide esitamist lubanud, näed oma Stebby kontol "Tšekid" vaadet. Antud vaates saad lisada tšeki ning näha oma varasemalt üles laetud tšekkide ajalugu.
Tšeki lisamisel pead jälgima, et konto andmetes on Sinu ees- ja perekonnanimi ning pangakontonumber! Pangakontonumber peab kuuluma tšeki kompenseerimist soovivale töötajale. Teenusepakkuja kontonumbrit palume mitte sisestada , sest see makse ei jõua Teenusepakkujani!
Tšeki summaks märgi kindlasti see summa, mida soovid, et Ettevõte kompenseeriks ning see ei tohi olla suurem, kui tšekil olev summa. Maksimaalne summa, mida on võimalik laetava tšeki alusel ettevõtte käest küsida, kajastub "Summa" lahtri juures. 
Tšeki esitamise hetkel broneeritakse Sinu kompensatsioonist vastav summa ning juhul, kui Ettevõte tšeki tagasi lükkab, tuleb summa sinu Stebby kontole tagasi. Kui Ettevõtte poolt tšekk kinnitatakse, kantakse kompenseeritav summa nädala jooksul Sinu poolt märgitud pangakontole.
Tšekki esitades kasutatakse käesoleva kompensatsiooniperioodi (kuu/kvartal) vahendeid, ehk tšekki ei ole võimalik tagasiulatuvalt eelmise perioodi kompensatsioonivahendite eest esitada.
Kui Sinu tšekk lükati Tööandja poolt tagasi ning soovid teada, mis võis olla selle põhjuseks, siis tuleks pöörduda otse oma Tööandja Stebby konto halduri poole. Sinu tšeki kinnitab/lükkab tagasi Sinu tööandja.

NB! Kui tšekk lisatakse jooksval kompensatsiooniperioodil, kuid lükatakse tagasi uuel kompensatsiooniperioodil, siis broneeritud kompensatsioonivahendid ei kuulu tagastamiseks Kasutaja kontole. Antud olukorra tekkimisel võta palun ühendust oma Tööandjaga!

Probleemide ja küsimuste korral kirjutage Stebby klienditoele.
Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.