Mis saab, kui minu etteostetud Pilet on aegunud?

Kui Sinu pilet on aegunud, siis ei ole võimalik seda enam kasutada, taasaktiveerida ega Teenusepakkuja poolt pikendada. Aegunud pileti eest ei kuulu raha tagastamisele. Teenusepakkuja saab Sinu piletit kasutatuks märkida vaid siis, kui Sinu pilet on kehtiv. Kuna Teenusepakkuja saab teenuse eest piletiraha alles siis, kui Teenusepakkuja märgib pileti kasutatuks, tuleb Teenusepakkujat aegsasti teavitata piletiostust.

Stebby tiim on andnud endast parima, et pileti ostuprotsessis oleks iga käigu juures nähtaval pileti aegumise kuupäev ning lisaks saadame pärast pileti ostu inimesele vastava infoga e-maili. Samuti saadame ka enne pileti aegumist 3 teavitust pileti aegumise kohta - 14, 7 ja 1 päeva enne pileti aegumist, et Kasutajal oleks piisavalt aega võtta ühendust Teenusepakkujaga ning teenus kätte saada või võimalusel pilet pikendada. Teenusepakkuja saab pileteid pikendada siis, kui teda õigeaegselt sellest teavitatakse.

Teenusepakkujal ei ole võimalik kassasüsteemist leida Kasutaja piletit, kui see on aegunud. Seetõttu on oluline, et Teenusepakkuja märgiks pileti kasutatuks enne selle aegumist.

Kui Sa ei leia sobivat aega teenuse saamiseks, kuid pilet hakkab oma kehtivust kaotama, siis on võimalik kokkuleppel Teenusepakkujaga paluda pilet kasutatuks märkida ning osutada teenus hiljem.

Kui aeg teenuse osutamiseks on broneeritud, kuid pilet kaotab kehtivuse enne broneeritud aega, siis tuleks võtta ühendust Teenusepakkujaga, et piletit pikendada või paluda Teenusepakkujal pilet kasutatuks märkida ning saada teenus kokkulepitud ajal osutatud.

Kas see vastas sinu küsimusele? Aitäh tagasiside eest! Tagasiside esitamisel tekkis tõrge. Palun proovi hiljem uuesti.